Windows 10 Orjinal Yapma 2017 | Hasali.org

Windows 10 Orjinal Yapma 2017

Fazilet Hanım ve Kızları 10. Bölüm (27 Mayıs 2017) HD İndir – İzle
28 Mayıs 2017
Black Butterfly (Siyah Kelebek) 2017 Türkçe Altyazılı Full HD İndir
28 Mayıs 2017
Tümü

Windows 10 Orjinal Yapma 2017

Günümüzde birçok kullanıcı bilgisayarında windows işletim sistemini kullanıyor. Bu işletim sisteminin bu kadar yaygın olması çok normal. Çünkü en kolay kullanımı sunan işletim sistemidir. Aynı zamanda birçok uygulama, program ve oyunlar kendini windows düzenine göre şekillendirir. Windows işletim sistemlerinde en son sürüm olan windows 10’dur. Ben de daha önce windows 7 kullanmaktaydım. Fakat Microsoft’un bu yeni ürünü gerçekten bir harika. Önceki sürümlere göre hem daha hızlı hem de daha kullanışlı.

Windows kendi yazılımının lisansı alınmadan kullanılmasına izin vermektedir. Yanlış duymadınız bizlere windowsu crackli kullanabilmemiz için izin veren Microsoft’tur. Korsan bir şekilde windows kullanılmasını istemeselerdi sizce bizlere bunu korsan kullandırırlar mı? Tabi ki hayır, her türlü şifreler ve biz kullanıcılara lisans olmadan kullandırmazlardı. Fakat crackli işletim sistemi kullanmamızın onlara da faydası var.  Bu bir satış politikasıdır. Böylece Microsoft ürünü kullanan kişilerin sayısı artacak. Windows 10 lisansı satın almak istemezseniz de diğer ürünleri satın alabiliyorsunuz. Hiçbir şey satın almasanız dahi eşinize dostunuza göstererek kullanım ağını büyütüyorsunuz.

Windows 10 Orjinal Yapma KMSPICO 2017

KMspico 10.2.1 programı ile işletim sisteminizi orjinal yapabilirsiniz. Bu programın son sürümü olduğu için çok kararlı bir programdır. 10.2.1 sürümünden sonra herhangi bir sürüm gelmeyecek olup final sürümüdür. Bu program ile aynı zamanda Office uygulamanızı da lisanslayabilirsiniz. Bu yüzden format sonrasında bilgisayarınızda bulunması gereken mutlak dosyalardan birisidir.

KMSPICO 10.2.1 Final Sürümü 2017 İNDİR (rar şifresi : menzil)

ALTERNATİF LİNK 1

 

Programı üstteki linkten indirdikten sonra zip içerisinden çıkarın. Antivirüsler bunu zararlı yazılım olarak algılayabildiği için antivirüslerinizi geçici olarak kapatmanız gerekli. Programda hiçbir virüs bulunmamaktadır kendim de kullanıyorum. Youtube kullanım videosunu da aşağıya ekliyorum.

6 Comments

  1. […] windows 10 işletim sisteminiz orjinal değilse orjinal yapmak zorundasınız. Bilgisayarınızı orjinal yapmak için tıklayın. Vermiş olduğum linkten yazılımınızı ücretsiz olarak lisanslayabilirsiniz. […]

  2. yilmaz dedi ki:

    güncel değil sanırım. dosya yok.

  3. İbrahim dedi ki:

    rar şifresi ne ?

  4. burak k dedi ki:

    kmspico linki yenilenmiş teşekkür ederim. her sitede linkler kırık oluyor. windows orjinal yapma programı her yerde bulunmuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir